FURNITURE / Sofas / Day-bed 7212369
nr 721 2369
DAY-BED
Poul Volther, "Diva/981", length: 202, wear, damages, omklädnandsbehov.
Poul Volther, "Diva/981", längd: 202
Condition: slitage, skador, omklädnandsbehov
1500
SEK 600
Monday October 24 2011
at 19:18:07
300 kr
300 kr
400 kr
500 kr
550 kr