GLASS & CERAMICS / Ceramics / Creme cups 8157161

nr 815 7161

CREME CUPS

10 del, Rörstrand, Sweden (9 fat), wear, damages.

10 del, Rörstrand (9 fat)

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1700

Monday Mars 25 2013
at 18:11:37