KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16353163
nr 1635 3163
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Collage, Signerad, uppklistrad på pannå, yttermått inklusive ram: 52x39 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:50:37
10/8 19:10:42
James Coignard
Läs mer om James Coignard