KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16353163

nr 1635 3163

James Coignard

(1925-2008), Frankrike

Collage, Signerad, uppklistrad på pannå, yttermått inklusive ram: 52x39 cm

James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 19:50:37

10/8 19:10:42 1      Vinnande bud

James Coignard

Läs mer om James Coignard