MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 2677245

nr 267 7245

Chiffonjé

Sent 1800-tal, (skador), L.110 D.46 H.130

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 15 september 2003