MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16306222
nr 1630 6222
Byrå
Senbarockstil, kompletterad, senare benställning. Bredd: 67 cm. Djup: 35 cm, höjd: 81 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:59:20
29/6 12:09:14
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 1630 6222
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 2.600 kr |
| Såld: | 1.500 kr |
måndag 1 juli 2024 |
| 29/6 12:09:14 | 1 | Vinnande bud |