GLASS & CERAMICS / Glass / Champagne glass 8192373

nr 819 2373

CHAMPAGNE GLASS

18th/19th century, Casimirsborg, , height: 19, nagg.

1700-/1800-tal, Casimirsborg, , höjd: 19

Condition: nagg

1000

SEK 500

Monday April 8 2013
at 19:52:36

8/4 18:27:00 1      Vinnande bud