GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 5591043
nr 559 1043
Keramik
Parti
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 december 2008
kl 19:58:10
21/12 08:35:26
150 kr
22/12 09:51:19
Tilgman Keramik