GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 5591043

nr 559 1043

Keramik

Parti

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 22 december 2008
kl 19:58:10

21/12 08:35:26 1      150 kr
22/12 09:51:19 2      Vinnande bud

Tilgman Keramik