GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Cabaret 15759376

nr 1575 9376

Cabaret

vägghängning, Gustafsberg. Diameter: 23-55 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

500 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 18:03:46