MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8737258
nr 873 7258
Byrå
Valnöt, 1890-tal, längd: 92, djup: 46, höjd: 118
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 februari 2014
kl 20:12:16
700 kr
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 873 7258
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 800 kr |
måndag 3 februari 2014 |