MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15175073
nr 1517 5073
Byrå
teak, 1950-tal. Bredd: 61 cm. Djup: 34 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:23:44
300 kr
350 kr