MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10583471
nr 1058 3471
Byrå
Sent 1800-tal, Bemålad, längd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd: 84 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 september 2016
kl 18:56:02
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 1058 3471
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 26 september 2016 |