MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16969332

nr 1696 9332

Byrå

sengustaviansk stil, mahogny, mässingsdekor. Bredd: 78 cm. Djup: 49 cm, höjd: 142 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 28 april 2025
kl 19:23:52