MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12487204
nr 1248 7204
Byrå
sengustaviansk stil, 1800-tal, mahogny, stenskiva. Bredd: 86. Djup: 47 cm, höjd: 86 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:48:28
1.000 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)