MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7931236
nr 793 1236
Byrå
Louis XV-stil, längd: 85, djup: 47, höjd: 93 (fanerskador)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:19:20
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
400 kr
6
450 kr
7
ledande budet*