MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7931236

nr 793 1236

Byrå

Louis XV-stil, längd: 85, djup: 47, höjd: 93 (fanerskador)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 november 2012
kl 18:19:20