MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10458314
nr 1045 8314
Byrå
Intarsia, med stenskiva, längd: 51 cm, djup: 34 cm, höjd: 74 cm
Kondition: fanerskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 juli 2016
kl 20:28:20
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr