MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5897577
nr 589 7577
Byrå
Gustaviansk stil, Mahogny, längd: 98, djup: 42, höjd: 85
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juni 2009
kl 17:03:07
29/6 14:16:39
Den Gustavianska stilen