MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5736337
nr 573 6337
Byrå
Gustaviansk stil, Intarsia, längd: 91, djup: 44, höjd: 85 Glasskiva
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 mars 2009
kl 19:41:33
1.000 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr
Den Gustavianska stilen