MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13073431
nr 1307 3431
Byrå
Gustaviansk stil, bemålad. Bredd: 85. Djup: 47 cm, höjd: 86 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:45:45
14/2 08:08:58
Den Gustavianska stilen
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 1307 3431
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 17 februari 2020 |
| 14/2 08:08:58 | 1 | Vinnande bud |
Den Gustavianska stilen