MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16045103

nr 1604 5103

Byrå

1900-talets andra hälft, Engelsk stil, mahogny. Bredd: 80 cm. Djup: 41 cm, höjd: 125 cm, nyckel

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 11 mars 2024
kl 19:58:33