MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15054148
nr 1505 4148
Byrå
1800-tal, valnöt. Bredd: 90, djup: 47 cm, höjd: 95 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:38:26
100 kr
300 kr
400 kr
500 kr