MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10548040

nr 1054 8040

Byrå

1950-tal, Teak, längd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 116 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 5 september 2016
kl 18:44:54