MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6856586
nr 685 6586
Byrå
1890-tal, med uppsats, längd: 103, djup: 56, höjd: 83
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 mars 2011
kl 17:46:36
450 kr
150 kr
250 kr
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 685 6586
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 7 mars 2011 |