MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6856586

nr 685 6586

Byrå

1890-tal, med uppsats, längd: 103, djup: 56, höjd: 83

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 mars 2011
kl 17:46:36