MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9794363
nr 979 4363
Byrå
1800-tal, med skrivskiva & klaffar, längd: 60 + 2x17, djup: 44 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 september 2015
kl 20:47:01
100 kr
250 kr