GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Burk med lock 6024031

nr 602 4031

Burk med lock

Mona Morales-Schildt (1908-1999) för Kosta 1960-tal, orangeröd, locket med sex etsade cirklar, höjd 12 cm, signerad KOSTA 9-030 MORALES, originaletikett Kosta Sweden

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 september 2009
kl 19:06:29

16/9 16:53:27 1      300 kr
17/9 13:36:50 2      Vinnande bud