ÖVRIGT / Smycken / Brosch 17537165
nr 1753 7165
Brosch
18k guld, omarbetad. Längd: 3,5 cm, vikt: 1,9g brutto
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:24:36
1.500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Brosch
Kondition: slitage, skador
nr 1753 7165
Brosch
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.500 kr |
måndag 19 januari 2026 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr