GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 15836175

nr 1583 6175

Skål

Stengods, Bladdekor i relief, Pia Hellberg, Signerad, Daterad -12. Längd: 33 cm. Höjd: 14 cm

Kondition: skadad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 december 2023
kl 20:51:15

4/12 18:14:37 1      Vinnande bud

Stengods