GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 16123165

nr 1612 3165

Skål

Gustavsbergs Studio, signerad med Studiohanden, Stig Linberg. Längd: 23,5 cm, höjd: 7 cm

Kondition: nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 april 2024
kl 19:41:13

Gustavsbergs Studio