ÖVRIGT / Teknika / Bordstelefon 8597039
*
nr 859 7039
Bordstelefon
Kobra, 1960-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:04:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 01:40:35
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Ericofonen
LM Ericsson kom 1954 med en helt ny typ av telefonapparat, Ericofonen, populärt även kallad kobra på grund av sin kobraliknande form.
*
Bordstelefon
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7039
Bordstelefon
Kobra, 1960-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 01:40:35 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Ericofonen
LM Ericsson kom 1954 med en helt ny typ av telefonapparat, Ericofonen, populärt även kallad kobra på grund av sin kobraliknande form.
LM Ericsson kom 1954 med en helt ny typ av telefonapparat, Ericofonen, populärt även kallad kobra på grund av sin kobraliknande form.