BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordslyster 12321032
nr 1232 1032
Bordslyster
Sengustaviansk stil 1800-tal, Fot i kristall, stomme och ljuspipor i förgylld mässing. Höjd: 78 cm
måndag 28 januari 2019
kl 18:40:01
- Klassiska
28 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska