BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 12066338
nr 1206 6338
Bordslampor
Ett par, Bondia Spanien. Höjd: 46-73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 september 2018
kl 20:41:44
100 kr
150 kr