BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfötter 14808495

nr 1480 8495

Bordslampfötter

Ett par, Kina, Fd perukstockar. Höjd: 39 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:28:33