BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 7198431
nr 719 8431
Bordslampfot
Firma Svenskt Tenn, modell: 2563-2
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 19:20:34
9/10 18:08:07
Firma Svenskt Tenn