LIGHTING / Table lamps / Table lamp 13693594
nr 1369 3594
TABLE LAMP
brass, danish design. Height: ca 45 cm, wear.
mässing, Dansk Design. Höjd: ca 45 cm
Condition: slitage
700
SEK 600
Monday December 21 2020
at 20:04:59
300 kr
350 kr
500 kr
Mässing