BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 2757404
*
nr 275 7404
Bordslampa
keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 oktober 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/10 16:00:24
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampor keramik
-
8207 Bordslampa
1940-tal, trä och mässing, no 15378. Höjd: 51 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:39
-
8211 Bordslampa
Designtorget, "Pablo", vridbar ljuspunkt, borstad ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:17
-
8093 Bordslampa
Harri Koskinen, "Block Lamp" för Design House Stoc..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:24
-
8337 Bordslampa
Jasper Morrison, FLOS, "Glo-ball 1", vitt opalglas..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:11
-
8062 Bordslampa
Mässing med glasskärm. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:19
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:37
*
Bordslampa
nr 275 7404
Bordslampa
keramik
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 oktober 2003 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/10 16:00:24 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampor keramik
-
8207 Bordslampa
1940-tal, trä och mässing, no 15378. Höjd: 51 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:39 -
8211 Bordslampa
Designtorget, "Pablo", vridbar ljuspunkt, borstad ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:17 -
8093 Bordslampa
Harri Koskinen, "Block Lamp" för Design House Stoc..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:24
-
8337 Bordslampa
Jasper Morrison, FLOS, "Glo-ball 1", vitt opalglas..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:11 -
8062 Bordslampa
Mässing med glasskärm. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:19 -
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:37



