LIGHTING / Table lamps / Bordslampa 5015511
nr 501 5511
Bordslampa
Lenght: ()
1800-tal, nysilver, höjd: 47
300
SEK 500
Monday December 17 2007
at 17:09:14
500 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Bordslampa
nr 501 5511
Bordslampa
Lenght: ()
1800-tal, nysilver, höjd: 47
| Estimate: | 300 |
| Sold: | SEK 500 |
Monday December 17 2007 |