BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 12476241
nr 1247 6241
Bordslampa
30-tal, Lejon, glasskärm. Höjd: 27
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:09:52
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr