LIGHTING / Table lamps / Table lamp 17277067

nr 1727 7067

TABLE LAMP

1930s. Height: 45 cm, slitage bruksslitage.

1930-tal. Höjd: 45 cm

Condition: slitage bruksslitage,

600

SEK 700

Monday September 29 2025
at 19:58:20