MÖBLER / Bord / Bord 5486570
nr 548 6570
Bord
Med lådor 1800-tal, längd: 86, djup: 56, höjd: 76
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor, repa/repor, färgbortfall
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:42:42
350 kr
450 kr