MÖBLER / Bord / Bord 7685213
nr 768 5213
Bord
Karl Johan stil, mahogny, längd: 125, djup: 70, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:00:04
27/7 00:04:56