FURNITURE / Tables / Table 13857441
nr 1385 7441
TABLE
Gustavian style. Length: 70 cm. Width: 50 cm, height: 69 cm cm, wear, damages.
Gustaviansk stil. Bredd: 70 cm. Djup: 50 cm, höjd: 69 cm
Condition: slitage, skador
300
SEK 150
Monday Mars 22 2021
at 18:19:36
22/3 00:11:26
100 kr
22/3 17:49:11
Den Gustavianska stilen