FURNITURE / Tables / Table 13857441

nr 1385 7441

TABLE

Gustavian style. Length: 70 cm. Width: 50 cm, height: 69 cm cm, wear, damages.

Gustaviansk stil. Bredd: 70 cm. Djup: 50 cm, höjd: 69 cm

Condition: slitage, skador

300

SEK 150

Monday Mars 22 2021
at 18:19:36

22/3 00:11:26 1      100 kr
22/3 17:49:11 2      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen