MÖBLER / Bord / Bord 5544201
nr 554 4201
Bord
30-tal, Brännstämplat Hjorth, längd: 63, djup: 63, höjd: 54
Kondition: skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 november 2008
24/11 15:57:49