FURNITURE / Tables / Table 5016260
nr 501 6260
TABLE
Lenght: ()
'Breakfast Table', Regency, England. Mahogny. Längd: 120, Bredd: 100, Höjd: 70 cm, Fällbar rektangulär skiva med rundade hörn, på tredelad fot med mässingsbeskodda tassfötter i förgylld brons, samt hjultrissor. Smärre skador
300
SEK 3400
Monday December 17 2007
at 16:00:00
300 kr
1.200 kr
400 kr
1.600 kr
2.100 kr