ÖVRIGT / Mattor / Bönematta 4143018
nr 414 3018
Bönematta
Antik Anatol, 92x141, jämnt ställvis hårdare slitage, hål, långsida med skador, even partly heavier wear, holes, side with damages
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
tisdag 2 maj 2006
350 kr
450 kr