MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Books 16417020

nr 1641 7020

BOOKS

bible, 1688, Carl XI, wear, damages.

bibel, 1688, Carl XI

Condition: slitage, skador

600

SEK 300

Monday September 9 2024
at 18:36:59

6/9 19:33:51 1      Vinnande bud