ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Bokverk 13835143
nr 1383 5143
Bokverk
12 band, Svenska Slott & Herresäten, Allhems Förlag, Malmö 1966-1971
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:46:54
2/3 14:06:14
1.000 kr
6/3 13:43:59