MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bookend 16606322

nr 1660 6322

BOOKEND

Italy, alabaster, 1950-60-tal. Height: 20 cm, minor cracks.

Italien, alabaster, 1950-60-tal. Höjd: 20 cm

Condition: nagg

600

SEK 1500

Monday November 25 2024
at 18:24:35