MÖBLER / Skåp & hyllor / Boksnurra 13442509

nr 1344 2509

Boksnurra

Intarsia. Längd: 48 cm. Djup: 48 cm. Höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 18:17:10