FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bokhylleskåp 5555561
nr 555 5561
Bokhylleskåp
Lenght: ()
1910-tal Ek, längd: 202, djup: 35, höjd: 161
Condition: slitage
1000
SEK 2100
Monday December 1 2008
at 18:13:43
700 kr
1.200 kr
1.100 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.800 kr