GLAS OCH KERAMIK / Glas / Blyglasfönster 8192341
nr 819 2341
Blyglasfönster
höjd: 67
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2013
kl 19:43:31
8/4 12:42:43