KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 3743253
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badande kvinnor blyerts etsningar grafik teckning
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:22
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badande kvinnor blyerts etsningar grafik teckning
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:22



